Skip to main content

Minimalna kwota pożyczki

50 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

1500 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

Minimalna kwota pożyczki

100 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

3000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

20

Minimalna kwota pożyczki

300 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

20000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

Minimalna kwota pożyczki

1000 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

10000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

Pożyczka bez przelewu weryfikacyjnego. Czy jest to możliwe?

coin euro hand 33356 1

Obecnie jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdą operację bankową nie wychodząc z naszego domu. Coraz więcej firm umożliwia zaciąganie pożyczek za pomocą formularzy internetowych, których wypełnienie zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Automatyzacja i nowoczesne podejście do systemów bankowych wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami. Brak formalności, szybszy proces weryfikacji i przelew weryfikacyjny, który pełni niejako rolę twojego podpisu.

O co chodzi z przelewem weryfikacyjnym?

Zaciągając chwilówki, jednym z kroków weryfikacyjnych, wymaganym podczas zgłaszania swojego wniosku, jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Jego koszt jest uzależniony od firmy, ale przeważnie nie wynosi więcej niż 1zł. Wykonując taki przelew, potwierdzamy nijako naszą tożsamość i zatwierdzamy dotychczasowe ustalenia i regulamin. Istotne zatem jest, aby przelew zawierał nasze dane osobowe, potwierdzając naszą tożsamość. Jest więc to niezbędny element, zapewniający nam bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych. Dla wielu pożyczkodawców krok ten jest obowiązkowy, a jego nieprzestrzeganie oznacza odrzucenie wniosku.

Oczywiście, dla wielu krok ten niesie wiele korzyści – jest prosty, kosztuje niewiele i usprawnia cały proces decyzyjny. Dzięki temu unikamy bezpośrednich kontaktów, konieczności odbywania spotkań w placówce firmy, a przelew dociera na dokładne konto. Jeśli jednak ten sposób wydaje ci się zbyt skomplikowany, uciążliwy lub wymaga kroków, których nie chciałbyś poczynać – firmy coraz częściej proponują nam alternatywy na to rozwiązanie.

Alternatywy dla przelewu weryfikacyjnego

Firmy pożyczkowe, coraz częściej oferują rozwiązania, które poszukują zastępnika dla przelewu weryfikacyjnego. Wśród nich wyróżnia się:

1) Aplikacja Instantor

Aby z niej skorzystać należy przygotować takie informacje jak: imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, adres zamieszkania, numer kontaktowy, adres mailowy i w niektórych przypadkach informacje dotyczące dochodów czy pracodawcy.

Po wpisaniu wszystkich, wymaganych danych, przyjdzie kolei na wybór metody weryfikacyjnej. Tu sugeruje się wybór opcji natychmiastowej. Kolejnym krokiem jest zalogować się do swojego systemu bankowości. Dzięki niej pożyczkodawca ocenia twoją historię kredytową, ma dostęp do operacji finansowych i wnioskuje, czy jesteś osobą rzetelną. Z opcji tej skorzystać mogą klienci największych i najpopularniejszych banków w Polsce.

2) System Kontomatik

Wypełniając formularz dostępny na stronie firmy, w której decydujesz się zaciągnąć pożyczkę, wybierz sposób weryfikacji zwany jako “Kontomatik”. Po kolejnym kroku zostaniesz poproszony o zalogowanie się do swojej bankowości internetowej, która niejako zaciągnie dane właściciela rachunku. W taki też sposób potwierdzisz swoje dane, bez przechodzenia następnych kroków związanych z wysłaniem przelewu. Dane te zostaną porównane z danymi, wpisanymi w formularzu. W tym wypadku również skorzystać mogą klienci najpopularniejszych banków w Polsce – zarówno Alior, mBank jak i Eurobank.

Zarówno w pierwszym jak i drugim wypadku dane są sprawdzane i analizowane przez firmy pożyczkowe. Aby upewnić się, czy wybrana przez nas firma umożliwia korzystanie z powyższych aplikacji lub systemów, należy skonsultować się z infolinią lub przedstawicielem.

Brak komentarzy!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.