Skip to main content

Minimalna kwota pożyczki

50 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

1500 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

Minimalna kwota pożyczki

100 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

3000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

20

Minimalna kwota pożyczki

300 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

20000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

Minimalna kwota pożyczki

1000 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

10000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

Jak korzystać z porównywarek OC?

bookkeeping 615384 1920

OC to rodzaj ubezpieczenia majątkowego, którego celem jest ochronić posiadaczy pojazdu od szkód wyrządzonych nie tylko w związku z ruchem drogowym, ale także w związku ze stojącymi pojazdami. Mówiąc więc najprościej, OC zapewnia odszkodowanie za szkody wyrządzone przez kierowcę pojazdu osobom trzecim. Jeśli więc jesteś członkiem wypadku lub spowodowałeś kolizję to za pokrycie kosztów naprawy nie jesteś pociągany personalnie, a tą kwestią zajmuje się Twój ubezpieczyciel.

W wyborze ubezpieczenia decydujących jest wiele aspektów. Szerokość oferty i ogrom firm, proponujących ten rodzaj usługi jest imponujący. Rozstrzał możliwości i widełek cenowych również. W tym właśnie celu powstała tzn. porównywarka ubezpieczeń, której celem pomóc w wyborze ubezpieczenia idealnego. Jak zatem skorzystać z takich możliwości i czy kalkulator ubezpieczenia jest dobrą alternatywą dla tradycyjnych?

OC kalkulator – czemu służy?

Kalkulator ubezpieczeń ma za zadanie zebrać najważniejsze informacje, a następnie przedstawić je i zestawić ze sobą w taki sposób, aby otrzymać najlepszą i najoptymalniejszą dla siebie ofertę.
Kalkulator ubezpieczeniowy to niezwykle praktyczna pomoc, jeśli w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia chcemy wziąć pod uwagę głównie cenę oraz konkurencyjność oferty. Wśród ich zalet wymienia się:

 • szybszy proces decyzyjny, podczas którego nie musimy spędzać kilku żmudnych godzin w celu porównywania setek różnych ofert. Przy samodzielnych analizach ofert możemy ominąć wiele ważnych informacji i czynników decydujących – co z kolei wiąże się z dodatkowym czasem i aktywnością
 • rzetelne informacje, prosto od firm – które oczywiście przeanalizować i skonfrontować można z informacjami na stronach internetowych
 • możliwość poznania nowych ofert i firm, których wcześniej nie braliśmy pod uwagę w procesie decyzyjnym – co jest doskonałą alternatywą dla konsultacji z agentem
 • możliwość szybkiego doradztwa i kontaktu z przedstawicielami firmy
 • możliwość poznania atrakcyjnych ofert i promocji – w tym rabatów, okresowych akcji promocyjnych, usług dodatkowych

Kalkulator ubezpieczenia OC i porównywarka – jak korzystać?

Aby dokładnie poznać możliwości porównywarek, przedstawiamy proces krok po kroku, który pozwoli poprawnie skorzystać z gotowych rankingów.

 1. udaj się na stronę internetową, która zawiera usługę porównywania ze sobą różnych ofert OC
 2. wyszukaj formularz, który znajduje się najczęściej na górze strony
 3.  W formularzu znajdziemy pytania takie jak– marka, model, rodzaj używanego paliwa, czy przebieg. Oprócz tych pytań musisz udostępnić informacje o osobie ubezpieczającej pojazd – konkretnie o jej wiek i staż w posiadaniu prawa jazdy. Podaj możliwie jak największą liczbę informacji – ze staranną dokładnością.
 4. jeśli auto posiada współwłaściciela wskaż go
 5. wybierz i wskaż zniżki, które ci przysługują (np. zniżki za bezszkodową jazdę)
 6. Po zatwierdzeniu wprowadzonych danych porównywarka zaproponuje ubezpieczenia OC, które dostosowane są do udzielonych przez nas odpowiedzi

Pamiętaj, że korzystanie z porównywarek OC jest darmowe i nie zobowiązuje cię do wykupienia którejś z podanych ofert.

Brak komentarzy!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.