Skip to main content

Minimalna kwota pożyczki

50 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

1500 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

Minimalna kwota pożyczki

100 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

3000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

20

Minimalna kwota pożyczki

300 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

20000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

Minimalna kwota pożyczki

1000 PLN

Maksymalna kwota pożyczki

10000 PLN

Odsetki

-

Minimalny wiek

18

SmartDom bez tajemnic!

telephone 586266 1920 scaled 1

Rozwój technologii, podążanie za trendami, chęć odpowiadania na najnowsze nowinki, to jedna z przyczyn rosnącej popularności SmartDom. Socjolodzy i psycholodzy badający zachowania konsumenckie wskazują, iż Polscy konsumenci coraz racjonalniej i chętniej analizują dostępne oferty na rynku, szukając sposobu na optymalizację dotychczasowych kosztów. W końcu niemalże każdy z nas korzysta z urządzeń takich jak telewizor, komórka, czy internet, prawda?

No właśnie, dlatego też prawdziwą furorę robią oferty pakietowe, których celem jest łączenie kilku usług w jedną, obszerną umowę z dostawcą. Ostatecznie dla klienta ważne jest, aby obniżyć comiesięczne rachunki, ale także jednorazowo płacić za wszystkie, wybrane udogodnienia.

Jak czytamy, segment usług pakietowych gwałtownie rośnie od 2017 roku. To wtedy zwiększyła się liczba właścicieli takiego rozwiązania o ponad 30 procent. Na czele tych ofert znajduje się SmartDom, który powstał 6 lat temu i cieszy się uznaniem wśród ponad 2 milionów Polaków.

Dlaczego tak chętnie wybieramy takie oferty? Czym wyróżnia się SmartDom? Jakie pakiety dzięki niemu zyskamy i co najważniejsze – czy możemy dzięki temu realnie zaoszczędzić?

Co to jest SmartDom?

Skoro użyliśmy już tej nomenklatury, spróbujmy ją wyjaśnić, wskazując na zakres oferty oraz dedykowane cele powstałego SmartDomu.

Wspomniany już SmartDom to unikalny program oszczędnościowy, powstały we współpracy Plusa i Cyfrowego Polsatu. Jego zadaniem jest oferować wachlarz usług, stwarzając wygodną i bezpieczną propozycję do każdego domu. Już teraz korzysta z niego ponad 2 miliony Polaków, łącząc łącznie trzykrotnie więcej usług.

Pierwotnie w ofercie miały znajdować się wyłącznie trzy odłamy – telefonia komórkowa, internet i telewizja satelitarna Cyfrowego Polsatu. Z czasem jednak, wraz z rosnącym zainteresowaniem, wzrosła również oferta usług. Dziś znajdziemy w niej gaz, monitoring domu, a nawet oferty ubezpieczenia. W ostatnich miesiącach do oferty dołączyła także technologia IPTV oraz Plus Światłowód.

Warto podkreślić, iż oferta skierowana jest do każdego i wszędzie – dobierając w ten sposób indywidualną ofertę do danych potrzeb.

Podsumowując więc, dziś w ofercie znajdziemy:

  • usługi podstawowe: telefon (abonament i MIX), Internet (mobilny LTE, domowy LTE i Plus Światłowód),telewizję (satelitarna, naziemna i kablowa IPTV),
  • usługi dodatkowe: monitoring, ubezpieczenia, gaz, usługi bankowe.

O dokładnym naliczaniu usług podstawowych i dodatkowych przeczytasz poniżej. Już teraz tylko nakreślamy, że klasyfikacja ta jest podstawą, jeśli chcemy skorzystać z dostępnych rabatów.

Dla kogo jest oferta SmartDom?

Najprościej mówiąc: program został stworzony z myślą o osobach, które chcą zaplanować swój domowy budżet, a przy tym zaoszczędzić określoną kwotę. Ponadto, sama koncepcja łączenia usług w jednym pakiecie gwarantuje komfort i wygodę. Poczucie bezpieczeństwa nijako zapewniają ogólnodostępne i prestiżowe firmy.

Ta nowoczesna forma usługi spełni również oczekiwania miłośnika nowych technologii, którzy poszukuje nowoczesnych rozwiązań, kompatybilnych z np. inteligentnym domem.

Ostatecznie więc z programu smartDOM mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i całe rodziny.

Czy to się opłaca?

Tak. Aby lepiej zrozumieć mechanizm obniżania kosztów posłużmy się przykładem.

Wyobraźmy sobie zatem rodzinę X, która posiada dwie usługi (to wymóg stawiany przez firmę). Po pewnym czasie rodzina decyduje się na zakup jeszcze jednej, trzeciej już usługi. W takim wypadku rodzinie przysługuje ulga na odpowiednio: telefon, internet lub telewizję.

W przypadku jednej usługi, każda następna obniżona jest o kwotę 10 zł przez cały okres trwania podpisanej umowy. Łatwo więc policzyć, że rocznie rodzina X zaoszczędzi 120 zł na tylko jednej usłudze. Oczywiście oszczędności te rosną, wraz z wybieraniem każdej kolejnej, dostępnej usługi.

Oferta SmartDom

Oczywiście, zanim zdecydujemy się podpisać umowę musimy dokładnie zapoznać się z regulaminem i wszystkimi, zawartymi w niej elementami. Poniższe informacje nie zastąpią przeczytania umowy i regulaminu dostępnego na stronie, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi, niezbędnymi dokumentami.

Sam regulamin jest dość prosty i opiera się na jasnym schemacie: im więcej usług kupimy, tym większa kwotę uda nam się zaoszczędzić. Oszczędności więc liczone są cyklicznie, w zależności od pakietu i liczby usług. Jeśli wybierzemy cztery usługi, łączna kwota zostanie obniżona o 40 zł/miesięcznie, co daje nam oszczędności roczne w wysokości 480 zł.

Ponadto, oprócz podstawowych rabatów przyznawane są takie inne, dodatkowe zniżki. Tak oto na kolejne telefony (siódmy, ósmy itd) przyznawany jest rabat 50%. Warto jednak nadmienić, iż rabat ten okraszony jest pewnymi kruczkami i wymaganiami – między innymi kwotą abonamentu. Warto więc dokładnie przeanalizować opłacalność tego rozwiązania.

Ostatecznie, co sprawniejszy klient, może zaoszczędzić nawet 120 zł miesięcznie, co daje pokaźną sumę oszczędności w skali roku. Nie ma więc wątpliwości, że SmartDom przede wszystkim nastawiony jest na opłacalność.

Jak działa Plus smartDom?

Aby jeszcze lepiej zrozumieć funkcjonowanie oferty, posłużmy się przykładem, który pozwala nam stworzyć SmartDom Plus. Według schematu umieszczonego na stronie – dobór pakietu przebiega w kilku, prostych krokach.

Krok pierwszy: Zacznij od odpowiedniej, podstawowej usługi: internetu, telewizji, telefonu lub mixu.

Krok drugi: Dobierz kolejne usługi, aby zaoszczędzić określoną kwotę. Może to być: telewizja naziemna, internet stacjonarny, ubezpieczenie lub monitoring.

Zgodnie z tym schematem, wybierając internet LTE w kroku pierwszy, a następnie jeden telefon w kroku drugim przyjdzie nam zaoszczędzić 120 zł rocznie. Wybierając zaś telewizje sanitarną w kroku pierwszy, w kroku drugim jeden telefon, internet i telewizję naziemną kwota oszczędności wzrośnie do 360 zł rocznie.

Najważniejsze informacje:

W ramach podsumowania i zebrania najważniejszych informacji dotyczących programu, stwórzmy listę podstawowych danych, które pozwolą podjąć ostateczną decyzję o ewentualnym skorzystaniu z usług SmartDom:

  • Z oferty możemy skorzystać w dowolnym, lokalnym salonie Plusa lub Cyfrowego Polsatu, a także przez Internet lub telefonicznie.
  • Promocje dotyczą wyłącznie umów, podpisywanych na minimum 24 miesiące. Oznacza to, że umowy podpisywane na rok nie są objęte powyższymi rabatami,
  • Rabat zostaje naliczony najpóźniej od drugiego, pełnego cyklu rozliczeniowego i będą naliczane przez cały okres trwania umowy,
  • Naziemna Telewizja Cyfrowa i Numer Stacjonarny nie mogą być umowami uprawniającymi do otrzymania rabatu na kolejnych usługach (obowiązują więc wyłącznie w przypadku wspomnianego kroku drugiego),
  • umowa Plus MIX niestety nie podlega rabatowaniu
  • warunkiem koniecznym jest przekazywanie danych pomiędzy Cyfrowym Polsatem, a Polkomtel.

Opinie o SmartDom

Rosnące zainteresowanie usług pakietowych to głównie zasługa powstałego SmartDom, który od ponad 6 lat króluje na polskim poletku. Bezapelacyjnie zaletą tego rozwiązania jest realne oszczędzanie i bardzo przejrzyste warunki naliczania rabatów. W ten sposób możemy dokładnie zaplanować najbardziej opłacalny pakiet, otrzymując konkretną ofertę rabatową, wyrażoną w miesiącach.

Jednakże znaczącym aspektem jest czas trwania umowy. Ta, jak czytamy, podpisana musi być na 24 miesiące (a więc na 2 lata), co z pewnością zamyka drogę konsumentom, szukającym krótkiego zobowiązania. Warto również dopilnować, aby każda usługa zaczynała i kończyła się w mniej -więcej tym samym czasie, aby uzyskać jak najwyższy i regularny rabat. Ostatecznie zdecydowana większość opinii jest pozytywna, bowiem oferta SmartDom dotyczy popularnych i pożądanych usług, które ostatecznie większość z nas ma lub z których pragnie skorzystać.

Jak zawsze – przed podpisaniem umowy, rekomendujemy dokładne prześledzenie oferty, spotkanie z przedstawicielem w siedzibie firmy Plusa lub Cyfrowego Polsatu i przeanalizowanie sposobu naliczania rabatów.

Znajdź najlepszą darmową pożyczkę w Polsce

Brak komentarzy!

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.